Firma Infoster chce Państwu zaprezentować linię do produkcji profili do budowy ekranów akustycznych.

Oferowana przez nas linia jest przeznaczona do produkcji specjalnych profili aluminiowych będących głównymi podzespołami ekranów akustycznych. Linia jest w pełni zautomatyzowana w zakresie od załadunku półfabrykatu aż do odbioru gotowych elementów. Profil może występować w dwóch wykonaniach: z perforacją i bez perforacji.


Oferowana linia rozpoczyna się rozwijarką kołowrotową o udźwigu do 6 ton. Blacha po rozwinięciu jest buforowana i podawana do podajnika rolkowego, którego moduł wyposażony w zespół rolek podających pozwala na precyzyjne podanie taśmy do prasy perforującej. Prasa perforująca o nacisku 400 ton i ilości cykli nie mniejszej niż 40 na minutę jest wyposażona w wykrojnik wybijający otwory na pełnej zakładanej szerokości. Ilość i średnica otworów jest dostosowana do wymagań klienta. Blacha po wyjściu z prasy podawana jest do profilarki.

Następuje pomiar buforowanego odcinka blachy i w oparciu o ten pomiar zadawana jest aktualna prędkość obrotowa wałków profilujących, a tym samym prędkość profilowania blachy. Mechaniczna profilarka do blach jest maszyną służącą do kształtowania kasety panelu wg zadanego rysunku. Profilarka posiada ciąg rolek, które precyzyjnie i dokładnie kształtują profil blach. Wysokie parametry rolek profilujących zapewniają elegancki kształt otrzymanego wyrobu i wysoką jakość wykonania.

Konstrukcja giętarki wykonana jest z atestowanych materiałów. Rolki profilujące wykonane są z odpowiedniej stali, nie powodują uszkodzeń mechanicznych powierzchni profilowanego materiału i są odporne na ścieranie. Drugą główną funkcją profilarki jest dozowanie profilu do cięcia. Cięcie odbywa się na pile szybkobieżnej po zatrzymaniu podawania profilu przez profilarkę. Wszystkie operacje związane z cięciem są wykonywane w cyklu automatycznym. Po odcięciu panel podawany jest na stół odbiorczy rolkowy, z którego następuje odbiór i składowanie.

W celu uzyskania pełnej oferty zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży. Nasi pracownicy w krótkim czasie odpowiedzą na każde zapytanie ofertowe.