Firma Infoster specjalizuje się w produkcji linii transportowych i montażowych. Chcemy Państwu zaprezentować opracowaną przez nasze Biuro Konstrukcyjne i wykonaną przez nasz Zakład Produkcyjny – Linię montażu drzwi.

Linia ma za zadanie usprawnienie montażu poprzez automatyzację stanowisk montażowych.

Zrealizowana przez nasz zakład linia montażowa zawiera siedem stanowisk montażowych (ilość stanowisk może być modyfikowana w zależności od potrzeb). 


 

Podczas kolejnych etapów montażu, drzwi leżą na stołach montażowych a następnie są przenoszone za pomocą wózków na kolejne stanowisko. Przenośniki wózkowe przesuwane są po prowadnicach i wyposażone są w pneumatycznie wysuwaną półkę, dzięki czemu następuje sprawne przeniesienie elementów na kolejne stanowisko montażowe.

Obsługa linii sprowadza się do włączenia zasilania przy rozpoczęciu pracy. Stanowiska montażowe są zsynchronizowane ze sobą i ruch linii następuje, gdy na wszystkich stanowiskach montażowych zakończy się dany etap montażu.

Jeśli będą Państwo zainteresowani taką lub podobną linią, która usprawni Państwa produkcję, prosimy okontakt z Działem Sprzedaży. Nasi pracownicy odpowiedzą w krótkim czasie na każde zapytanie ofertowe.