Urządzenie jest kolejnym krokiem na drodze ewolucji maszyn PAP. Udoskonalona, bardziej skuteczna następczyni przełomowego modelu PAP25nabija gilzy papierosowe luźnymi nieprzetworzonymi liśćmi tytoniowymi, pociętym tytoniem oraz tytoniem uzyskanym z cygar.

PAP 30C to całkowicie automatyczna maszyna pracująca z prędkością 30 sztuk papierosów na minutę. Urządzenie jest przeznaczone do pracy w sklepach z tytoniem, klubach tytoniowych, jednym słowem we wszystkich miejscach gdzie można kupić tytoń i artykuły tytoniowe.

 


PAP 20C to urządzenie, które nabija gilzy papierosowe luźnymi nieprzetworzonymi liśćmi tytoniowymi, pociętym tytoniem oraz tytoniem uzyskanym z cygar.

PAP 20C to całkowicie automatyczna maszyna pracująca z prędkością 20 sztuk papierosów na minutę. Urządzenie jest przeznaczone do pracy w sklepach z tytoniem, klubach tytoniowych, jednym słowem we wszystkich miejscach gdzie można kupić tytoń i artykuły tytoniowe (zarówno tytoń fajkowy jak i papierosowy).

Chcemy Państwa zainteresować niesamowitą maszyną do produkcji papierosów PAP 25. Maszyna jest całkowicie automatyczna i pracuje z prędkością 25 sztuk papierosów na minutę.


Maszyna jest przeznaczona do pracy w sklepach z tytoniem, klubach tytoniowych, jednym słowem we wszystkich miejscach gdzie można kupić tytoń i artykuły tytoniowe (zarówno tytoń fajkowy jak i papierosowy). Klient uzupełnia zasobnik tytoniu oraz magazyn gilz a otrzymuje gotowe papierosy! Jest to wspaniała alternatywa dla komercyjnych drogich papierosów obłożonych wysoką akcyzą, ponieważ klient kupuje półprodukty obłożone niższą akcyza i sam przygotowuje papierosy. Karton papierosów może być tańszy nawet o 2/3 ceny! A karton papierosów nasza maszyna potrafi wyprodukować w niecałe 8 minut.

Po umieszczeniu naszej maszyny w sklepie z tytoniem, dzięki temu że klient ma na miejscu możliwość własnej produkcji papierosów, w niesamowity sposób wzrasta ilość sprzedaży produktów tytoniowych w danym sklepie (tytoń, gilzy, zapalniczki itp.) Po rozmowach z właścicielami sklepów w których stoją nasze maszyny mamy informację że dzienny wzrost dochodów dzięki tej maszynie to 500-600 USD!

Maszyna ma niewielkie gabaryty: wysokość 150cm, długość 120cm, szerokość 60cm, waga około 320kg. Różne wersje kolorystyczne – możliwość dostosowania kolorystyki maszyny wg życzenia klienta.

Maszyna jest prosta w obsłudze. Posiada panel operatorski w języku odbiorcy – należy jedynie wykonywać polecania pojawiające się na ekranie.

Skontaktuj się z nami a zobaczysz, że PAP25 to jest maszyna której szukałeś!